Case (
case) wrote in
fandomsecrets2023-11-06 04:08 pm
[ SECRET POST #6149 ]
⌈ Secret Post #6149 ⌋
Warning: Some secrets are NOT worksafe and may contain SPOILERS.
01.

__________________________________________________
02.

__________________________________________________
03.

__________________________________________________
04.

__________________________________________________
05.

[Batman]
__________________________________________________
06.

Notes:
Secrets Left to Post: 01 pages, 21 secrets from Secret Submission Post #879.
Secrets Not Posted: [ 0 - broken links ], [ 0 - not!secrets ], [ 0 - not!fandom ], [ 0 - too big ], [ 0 - repeat ].
Current Secret Submissions Post: here.
Suggestions, comments, and concerns should go here.

Trying to figure out if I should buy something in bulk or not
(Anonymous) 2023-11-07 12:28 am (UTC)(link)So, what is cheaper?
28.8oz bag for $11.75
Same amount in boxes. Boxes are 5oz each for $1.25.
Re: Trying to figure out if I should buy something in bulk or not
(Anonymous) 2023-11-07 12:32 am (UTC)(link)Re: Trying to figure out if I should buy something in bulk or not
(Anonymous) 2023-11-07 12:39 am (UTC)(link)$1.25/5oz = $0.25 per oz
OR
28.8/5 = 5.76 boxes in a bag. 5.76 boxesa*$1.25 = $7.20
Boxes are cheaper.
Re: Trying to figure out if I should buy something in bulk or not
(Anonymous) 2023-11-07 12:45 am (UTC)(link)