case: (Default)
Case ([personal profile] case) wrote in [community profile] fandomsecrets2023-11-06 04:08 pm

[ SECRET POST #6149 ]


⌈ Secret Post #6149 ⌋

Warning: Some secrets are NOT worksafe and may contain SPOILERS.


01.



__________________________________________________



02.



__________________________________________________



03.



__________________________________________________



04.



__________________________________________________



05.
[Batman]



__________________________________________________



06.


























Notes:

Secrets Left to Post: 01 pages, 21 secrets from Secret Submission Post #879.
Secrets Not Posted: [ 0 - broken links ], [ 0 - not!secrets ], [ 0 - not!fandom ], [ 0 - too big ], [ 0 - repeat ].
Current Secret Submissions Post: here.
Suggestions, comments, and concerns should go here.

Re: Trying to figure out if I should buy something in bulk or not

(Anonymous) 2023-11-07 12:39 am (UTC)(link)
$11.75/28.8oz = $0.41 per oz

$1.25/5oz = $0.25 per oz

OR

28.8/5 = 5.76 boxes in a bag. 5.76 boxesa*$1.25 = $7.20

Boxes are cheaper.